Ty môžeš byť, robiť a mať čo si len zaželáš!

Autor: Naďa Cisarova | 3.1.2012 o 0:16 | (upravené 3.1.2012 o 0:30) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  29x

Môžete byť, robiť a mať to, čo si len zaželáte! Presvedčenia sú vytvorené z myšlienok, ktoré potvrdzujeme, alebo si myslíme, že ich potvrdzujeme  prostredníctvom našich osobných skúseností. Keď sa presvedčenie v nás zakorení v  pevnej a konzistenčnej forme, naša myseľ odstráni, alebo ignoruje skúsenosti, ktoré sa k ním viažu.

Presvedčenia sú mocnou silou v našom správaní. Je dobre známe, že keď niekto naozaj verí, že môže niečo urobiť, to urobí. A ak si myslí, že je to nemožné, vynaloží všetko svoje úsilie na dosiahnutie tohto je márne a nepresvedčí ho , aby to urobil. Všetci máme presvedčenia, ktoré slúžia ako zdroje a taktiež presvedčenia, ktoré nás obmedzujú. Naše presvedčenia môžu  tvarovať, ovplyvňovať taktiež určiť našu úroveň inteligencie, naše zdravie, našu kreativitu, spôsob, akým nadväzujeme vzťahy a aj náš stupeň šťastia a úspechu.
Sú to myšlienky, ktoré v určitý čas prišli k nám, pretože  sme v ne verili, tak ako veríme, že zajtra vyjde slnko. Presvedčenia sa vytvárali, zabrali priestor a energiu, boli zhmotnené do nášho najhlbšieho poňatia. Vznikajú z toho, čo nám povedali, čo sme zažili. Spôsobov, ktoré si myslíme, že máme a čo si myslíme, že sme. Prichádzajú od viac ľudí, pedagógov, rodičov, zo skúsenosti našich rodičov, z médii alebo kedykoľvek sa nám  stalo
niečo ohromujúce a to sa silno usadilo v našom vedomí a podvedomí. Presvedčenia , niekedy veľmi dobre skryté v našom podvedomí, majú mimoriadny vplyv na náš život a je ťažké sa k nim dostať.
Psych-K ® nám pomáha prepísať "softvér" mysle a komunikovať priamo s podvedomím, transformovať presvedčenia, ktoré nás obmedzujú  a tak môžeme byť, robiť a mať to, čo chceme.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Film roka vyhlásili dvakrát, Oscara má Moonlight (minúta po minúte)

Muzikál La La Land vyhral šesť cien, ale na konci večera sa udial veľký trapas.

DOMOV

Kocáb: Kisku už dlho uznávam, ocenenie ma šokovalo

Pre SME hovorí, že je hrdý slniečkar. S tvrdou silou nemáme šancu.

KULTÚRA

Oscar nemá logiku. 5 dôvodov, prečo vyhral Moonlight

Mal šťastie, že nie je sci-fi.


Už ste čítali?