Ty môžeš byť, robiť a mať čo si len zaželáš!

Autor: Naďa Cisarova | 3.1.2012 o 0:16 | (upravené 3.1.2012 o 0:30) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  44x

Môžete byť, robiť a mať to, čo si len zaželáte! Presvedčenia sú vytvorené z myšlienok, ktoré potvrdzujeme, alebo si myslíme, že ich potvrdzujeme  prostredníctvom našich osobných skúseností. Keď sa presvedčenie v nás zakorení v  pevnej a konzistenčnej forme, naša myseľ odstráni, alebo ignoruje skúsenosti, ktoré sa k ním viažu.

Presvedčenia sú mocnou silou v našom správaní. Je dobre známe, že keď niekto naozaj verí, že môže niečo urobiť, to urobí. A ak si myslí, že je to nemožné, vynaloží všetko svoje úsilie na dosiahnutie tohto je márne a nepresvedčí ho , aby to urobil. Všetci máme presvedčenia, ktoré slúžia ako zdroje a taktiež presvedčenia, ktoré nás obmedzujú. Naše presvedčenia môžu  tvarovať, ovplyvňovať taktiež určiť našu úroveň inteligencie, naše zdravie, našu kreativitu, spôsob, akým nadväzujeme vzťahy a aj náš stupeň šťastia a úspechu.
Sú to myšlienky, ktoré v určitý čas prišli k nám, pretože  sme v ne verili, tak ako veríme, že zajtra vyjde slnko. Presvedčenia sa vytvárali, zabrali priestor a energiu, boli zhmotnené do nášho najhlbšieho poňatia. Vznikajú z toho, čo nám povedali, čo sme zažili. Spôsobov, ktoré si myslíme, že máme a čo si myslíme, že sme. Prichádzajú od viac ľudí, pedagógov, rodičov, zo skúsenosti našich rodičov, z médii alebo kedykoľvek sa nám  stalo
niečo ohromujúce a to sa silno usadilo v našom vedomí a podvedomí. Presvedčenia , niekedy veľmi dobre skryté v našom podvedomí, majú mimoriadny vplyv na náš život a je ťažké sa k nim dostať.
Psych-K ® nám pomáha prepísať "softvér" mysle a komunikovať priamo s podvedomím, transformovať presvedčenia, ktoré nás obmedzujú  a tak môžeme byť, robiť a mať to, čo chceme.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Architekt: Nikde som nezažil to, čo na Námestí slobody

Socializmus na Námestí slobody architektovi neprekáža, dôležitá je funkčnosť.

ŠPORT

Pálffy kritizoval Lintnera, ten okamžite reagoval

Ďalší spor v slovenskom hokeji?


Už ste čítali?