Ty môžeš byť, robiť a mať čo si len zaželáš!

Autor: Naďa Cisarova | 3.1.2012 o 0:16 | (upravené 3.1.2012 o 0:30) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  25x

Môžete byť, robiť a mať to, čo si len zaželáte! Presvedčenia sú vytvorené z myšlienok, ktoré potvrdzujeme, alebo si myslíme, že ich potvrdzujeme  prostredníctvom našich osobných skúseností. Keď sa presvedčenie v nás zakorení v  pevnej a konzistenčnej forme, naša myseľ odstráni, alebo ignoruje skúsenosti, ktoré sa k ním viažu.

Presvedčenia sú mocnou silou v našom správaní. Je dobre známe, že keď niekto naozaj verí, že môže niečo urobiť, to urobí. A ak si myslí, že je to nemožné, vynaloží všetko svoje úsilie na dosiahnutie tohto je márne a nepresvedčí ho , aby to urobil. Všetci máme presvedčenia, ktoré slúžia ako zdroje a taktiež presvedčenia, ktoré nás obmedzujú. Naše presvedčenia môžu  tvarovať, ovplyvňovať taktiež určiť našu úroveň inteligencie, naše zdravie, našu kreativitu, spôsob, akým nadväzujeme vzťahy a aj náš stupeň šťastia a úspechu.
Sú to myšlienky, ktoré v určitý čas prišli k nám, pretože  sme v ne verili, tak ako veríme, že zajtra vyjde slnko. Presvedčenia sa vytvárali, zabrali priestor a energiu, boli zhmotnené do nášho najhlbšieho poňatia. Vznikajú z toho, čo nám povedali, čo sme zažili. Spôsobov, ktoré si myslíme, že máme a čo si myslíme, že sme. Prichádzajú od viac ľudí, pedagógov, rodičov, zo skúsenosti našich rodičov, z médii alebo kedykoľvek sa nám  stalo
niečo ohromujúce a to sa silno usadilo v našom vedomí a podvedomí. Presvedčenia , niekedy veľmi dobre skryté v našom podvedomí, majú mimoriadny vplyv na náš život a je ťažké sa k nim dostať.
Psych-K ® nám pomáha prepísať "softvér" mysle a komunikovať priamo s podvedomím, transformovať presvedčenia, ktoré nás obmedzujú  a tak môžeme byť, robiť a mať to, čo chceme.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?